Kalkulace ihned

Jenom vyplňte a do 30 minut máte naši nabídku v mailu.
(Do 30 minut reagujeme v po-pá 8:00-18:00 h.)

Přiložit soubor

Bleskové vyhotovení

Včera bylo pozdě? Rychle pro Vás složíme tým, který přeloží např. 200 NS přes víkend nebo 500 NS za týden.

Terminologické řízení překladu

Dlouhé překlady nad 50 NS terminologicky řídí projektový manažer. Přesně s Vámi domluví požadavky na terminologii a podobu textu. Pak zajistí terminologické sladění všech zúčastněných překladatelů a korektorů. Zaručí se za jednotnost překladu.

Překlad 4 očí

Máte velmi důležitý překlad? Přesnost a kompletnost si můžete pojistit “překladem 4 očí”. Na překladu budou pracovat 2 překladatelé, tedy 4 oči. Čtyři oči vidí více než dvě. První překladatel text přeloží, druhý překladatel důkladně zkontroluje přesnost, jednotnost a terminologickou správnost. Garantuje, že dostanete zcela přesný překlad. Pokud na překladu stojí velký byznys, vyplatí se to.
Další výhody

Příklady realizací

Příklady zakázek, které mohou být podobné té Vaší.

1 200 NS soudní překlad soudního spisu z němčiny a angličtiny do češtiny

Více informací
1 200 NS soudní překlad soudního spisu z němčiny a angličtiny do češtiny - podklady pro arbitráž pro mezinárodní advokátní kancelář. Na překladu se podílelo 8 překladatelů a 2 korektoři. Terminologicky je koordinoval projektový manažer. Některé dokumenty v této zakázce velmi spěchaly, proto občas někteří překladatelé překládali i přes noc. Zakázku jsme dotáhli do zdárného konce. 

​7 500 položek ceníků nadnárodní stavební společnosti do angličtiny

Více informací
7 500 položek ceníků nadnárodní stavební společnosti do angličtiny. Klient si zvolil službu překlad 4 očí. Překládali jsme půl roku. Na překladu pracovali
2 překladatelé, vystudovaní stavaři, a 2 korektoři. Korektoři prováděli korekturu 4 očí zaměřenou na absolutní přesnost a jednotnost překladu. Překlad byl velmi náročný na pozornost. Každá položka v ceníku obsahovala rozměry a technickou specifikaci ve zkratkách, které bylo nutno konzultovat
s klientem. K překladu jsme navíc vytvořili doprovodný slovníček termínů
a zkratek, který umožnil uživatelům rychlou orientaci ve složitých cenících.

​180 NS soudní překlad z češtiny do slovinštiny

Více informací
180 NS soudní překlad z češtiny do slovinštiny - zadávací dokumentace
k vybudování elektrifikační sítě ve Slovinsku pro nadnárodní firmu. Naši soudní překladatelé dostali za úkol nastudovat obsáhlé referenční technické materiály, aby dobře pochopili problematiku. Překlad jsme vyhotovili v běžném termínu, do 2 týdnů. Podíleli se na něm dva překladatelé. 
Text nám prosím pošlete. Do 30 minut
se Vám ozveme s nabídkou.
Chci kalkulaci do 30 minut

Kalkulace ihned

Jenom vyplňte a do 30 minut máte naši nabídku v mailu.
(Do 30 minut reagujeme v po-pá 8:30-17:00 h.)

Přiložit soubor