Kalkulace ihned

Jenom vyplňte a do 30 minut máte naši nabídku v mailu.
(Do 30 minut reagujeme v po-pá 8:00-18:00 h.)

Přiložit soubor

Překlad rodilým mluvčím

Potřebujete překlad webových stránek, katalogu nebo jiného textu určeného
ke zveřejnění? Budou Váš text číst cizinci - rodilí mluvčí? Potom potřebujete překlad rodilým mluvčím. To, co budou číst Angličané, měl by pro ně přeložit Angličan.
Pro Němce Němec. A tak dále. Překlad je pak stylisticky jasný, čistý a pro cizince zní přirozeně. Čech nikdy nebude stylizovat jako Angličan nebo Němec. I když se jazyk skvěle naučí, cizinec stejně pozná jeho původ na tom, jak stylizuje. Proto je volba rodilého mluvčího pro překlad materiálů ke zveřejnění nejvhodnější.

Příklady realizací

Příklady zakázek, které mohou být podobné té Vaší.

40 NS překlad katalogu kuchyní do anglického, německého, ruského a slovenského jazyka

Více informací
40 NS překlad katalogu kuchyní do anglického, německého, ruského
a slovenského jazyka. Všechny překlady přeložili zkušení rodilí mluvčí. Po nich jsme provedli korekturu 4 očí. Korigovali rovněž rodilí mluvčí - Angličan, Němec, Ruska a Slovenka. Korekturou 4 očí jsme klientovi poskytli jistotu, že katalog, který se tiskl v nákladu 100 000 kusů, je precizně přeložený a zkontrolovaný bez jediné chybičky nebo překlepu. Díky rodilým mluvčím zní texty přirozeně. 

Pravidelné tiskové zprávy mezinárodní potravinářské firmy psané PR agenturou

Více informací
Pravidelné tiskové zprávy mezinárodní potravinářské firmy psané PR agenturou. 1x týdně překládá tiskovou zprávu do angličtiny vždy tentýž rodilý mluvčí, Američan. Zprávy jsou určeny jednak pro média a jednak pro zahraniční manažery společnosti.

56 NS překlad webových stránek českého výrobce sportovního oblečení do německého jazyka

Více informací
56 NS překlad webových stránek českého výrobce sportovního oblečení do německého jazyka. Web překládal rodilý mluvčí, Němec. Specifické výrazy jsme konzultovali s odborníkem ve firmě klienta. Po překladu byla provedena korektura 4 očí zkušeným překladatelem německého jazyka.
Text nám prosím pošlete. Do 30 minut
se Vám ozveme s nabídkou.
Chci kalkulaci do 30 minut

Kalkulace ihned

Jenom vyplňte a do 30 minut máte naši nabídku v mailu.
(Do 30 minut reagujeme v po-pá 8:30-17:00 h.)

Přiložit soubor