Kalkulace ihned

Jenom vyplňte a do 30 minut máte naši nabídku v mailu.
(Do 30 minut reagujeme v po-pá 8:00-18:00 h.)

Přiložit soubor

Technický překlad

Vyrábíte unikátní produkt a chcete jej prodávat? Stavíte? Zavádíte novou výrobní linku? 
Pak potřebujete jistotu, že v překladu budou správné odborné termíny. A také srozumitelně přeložené výkresy či popisy zařízení. 

Jak se s tím popereme? Vybereme pro Vás překladatele, který vystudoval buď technický obor, nebo mu alespoň dobře rozumí. Případně s Vámi zkonzultujeme specifické technické termíny.  Výsledkem bude překlad na potřebné technické úrovni. 
Pokud nemáme překladatele, který by rozuměl náročné problematice Vašeho překladu, sdělíme Vám to. Překlad raději odmítneme, než abychom dělali to, co neumíme. 

Příklady realizací

Příklady zakázek, které mohou být podobné té Vaší.

7 500 položek ceníků nadnárodní stavební společnosti do angličtiny

Více informací
7 500 položek ceníků nadnárodní stavební společnosti do angličtiny. Překládali jsme půl roku. Na překladu pracovali 2 překladatelé, vystudovaní stavaři,
a 2 korektoři. Korektoři prováděli korekturu 4 očí zaměřenou na absolutní přesnost a jednotnost překladu. Překlad byl velmi náročný na pozornost.

​180 NS překlad z češtiny do slovinštiny

Více informací
180 NS překlad z češtiny do slovinštiny - zadávací dokumentace k vybudování elektrifikační sítě ve Slovinsku pro nadnárodní firmu. Naši soudní překladatelé dostali za úkol nastudovat obsáhlé referenční technické materiály, aby dobře pochopili problematiku. Překlad jsme vyhotovili v rychlém termínu, do 2 týdnů. Podíleli se na něm dva překladatelé. 

160 NS překlad z angličtiny do švédštiny - kompletní popis průmyslového automatizačního systému

Více informací
160 NS překlad z angličtiny do švédštiny - kompletní popis průmyslového automatizačního systému. Překládali 2 překladatelé se skvělou znalostí technické švédštiny a angličtiny. Klient spěchal na termín, stihli jsme
za 8 pracovních dní. Odborné termíny jsme konzultovali s projektovým manažerem klienta.
Text nám prosím pošlete. Do 30 minut
se Vám ozveme s nabídkou.
Chci kalkulaci do 30 minut

Kalkulace ihned

Jenom vyplňte a do 30 minut máte naši nabídku v mailu.
(Do 30 minut reagujeme v po-pá 8:30-17:00 h.)

Přiložit soubor