Kalkulace ihned

Jenom vyplňte a do 30 minut máte naši nabídku v mailu.
(Do 30 minut reagujeme v po-pá 8:00-18:00 h.)

Přiložit soubor

Překlad 4 očí

Stojí Vám na překladu velký byznys nebo je Váš text určen ke zveřejnění? Pak se Vám vyplatí služba s maximální garancí přesnosti - překlad 4 očí. Ano, na překladu se budou podílet 2 lidé, tedy 4 oči. A dva vidí více než jeden.

Jak to funguje?

První překladatel text kvalitně přeloží a zkontroluje. Druhý překladatel se zaručí
za přesnost. Překlad důkladně pročte, zkontroluje úplnost textu a přesnost termínů. Budete mít jistotu. Překlad překládá člověk, a ne stroj. A dva dobří překladatelé, to už je záruka na druhou. 
Překlad 4 očí vyhotovíme za rozumnou cenu.

Příklady realizací

40 NS překlad katalogu kuchyní do anglického, německého, ruského a slovenského jazyka

Více informací
40 NS překlad katalogu kuchyní do anglického, německého, ruského a slovenského jazyka. Všechny překlady přeložili zkušení rodilí mluvčí. Korigovali rovněž rodilí mluvčí - Angličan, Němec, Ruska a Slovenka. Překladem 4 očí jsme klientovi poskytli jistotu, že katalog, který se tiskl v nákladu 100 000 kusů, je precizně přeložený a zkontrolovaný bez jediné chybičky nebo překlepu. 

7 500 položek ceníků nadnárodní stavební společnosti do angličtiny

Více informací
7 500 položek ceníků nadnárodní stavební společnosti do angličtiny. Klient si zvolil službu překlad 4 očí. Překládali jsme půl roku. Na překladu pracovali
2 překladatelé, vystudovaní stavaři, a 2 korektoři. Korektoři prováděli korekturu 4 očí zaměřenou na absolutní přesnost a jednotnost překladu. Překlad byl velmi náročný na pozornost, i kvůli velkému množství zkratek a rozměrů.

​Překlad webových stránek společnosti, která vyrábí chemikálie

Více informací
Překlad webových stránek společnosti, která vyrábí chemikálie, do anglického, německého, ruského a polského jazyka. Překládali rodilí mluvčí - Angličan, Němec, Ruska a Polák. Korigovali zkušení korektoři. Překlad 4 očí zajistil naprostou přesnost webu, který denně navštíví stovky zákazníků.
Text nám prosím pošlete. Do 30 minut
se Vám ozveme s nabídkou.
Chci kalkulaci do 30 minut

Kalkulace ihned

Jenom vyplňte a do 30 minut máte naši nabídku v mailu.
(Do 30 minut reagujeme v po-pá 8:30-17:00 h.)

Přiložit soubor