Kalkulace ihned

Jenom vyplňte a do 30 minut máte naši nabídku v mailu.
(Do 30 minut reagujeme v po-pá 8:00-18:00 h.)

Přiložit soubor

Vaši smlouvu nebo jiný právní text můžeme přeložit dvěma způsoby. Buď překládá právník, nebo znalý překladatel. Pro velmi důležité překlady doporučujeme překlad právníkem.

1) Právní překlad

Pokud s Vaším překladem nebude pracovat právník ani nejde o překlad veliké důležitosti, zvolte službu právní překlad. Náš zkušený překladatel vyladí přesnost právních termínů a stylistiky. Přeložený text bude po právní stránce přesný a poslouží Vám pro zdárné uzavření smlouvy či obchodu.

S většinou překladatelů specializovaných na právo spolupracujeme mnoho let. V právní specializaci máme 14letou zkušenost.

Pokud má překlad vysokou důležitost, doporučujeme překlad právníkem.

2) Překlad právníkem

Pokud s Vaším překladem bude pracovat právník nebo Vám na něm stojí důležitý obchod, vyplatí se Vám překlad právníkem. Stojí jen o málo více než “právní překlad”, ale máte stoprocentní jistotu přesných právních formulací a termínů.

Překlad právníkem ušetří adresátovi cenný čas. Bude totiž mít jistotu, že překladatel vystudoval právnickou fakultu a zákonné formulace má tudíž v malíku.

Zajišťujeme v anglickém a německém jazyce. Na ostatních jazycích pracujeme.

Příklady realizací

Překlad 25 NS rozsudku z německého do českého jazyka

Více informací
Překlad 25 NS rozsudku z německého do českého jazyka. Klient, mezinárodní advokátní kancelář, si zvolil překlad právníkem. Šlo o velmi závažný obchod
a s překladem dále pracoval tým právníků. Přesnost právních formulací jim ušetřila mnoho času.

Překlad soudního spisu z českého do anglického jazyka, celkem 180 NS

Více informací
Překlad soudního spisu z českého do anglického jazyka, celkem 180 NS. Podklad pro mezinárodní arbitráž. Překlad spěchal. Vyhotovili jsme jej
v krátkém termínu, do 5 pracovních dnů. Na překladu se podíleli tři překladatelé angličtiny s bohatou zkušeností s překlady práva.

​Překlad společenské smlouvy a stanov společnosti do ruského jazyka

Více informací
Překlad společenské smlouvy a stanov společnosti do ruského jazyka. Překlad měl 32 NS a byl vyhotoven v základním termínu 5 pracovních dnů. Klient byl nadšený z rychlosti bez příplatku.
Text nám prosím pošlete. Do 30 minut
se Vám ozveme s nabídkou.
Chci kalkulaci do 30 minut

Kalkulace ihned

Jenom vyplňte a do 30 minut máte naši nabídku v mailu.
(Do 30 minut reagujeme v po-pá 8:30-17:00 h.)

Přiložit soubor